Купили 3кг печива і 2кг цукерок і заплатили за покупку 95грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за

CategoriesЛитератураПредмет

печиво на 10грн.?

плиз на завтра надо срочно умоляю плиз пожалуйста зарание спасибо плиз очень надо

Ответы:

печиво х

цук х+10

3х+2*(х+10)=95

3х+2х+20=95

5х=95-20

5х=75

х=75:5

х=15 грн ціна 1 кг печива

15+10=25 грн ціна 1 кг цукерок




Составим и решим уравнение.

3х+2(х+10)=95

3х+2х+20=95

5х=75

х=15 гривен стоит 1 кг печенья.

х+10=25 гривен стоит 1кг конфет.

Украинского вообще не знаю. Решил, как понял!