Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

CategoriesАлгебраПредмет

Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы:

о боже не понимаю украинский



8 кг за 36 грн=288грн

х кг за 24 грн=288 грн

х=288/24=12кг

Ответ: 12 кг